Centrum Druku Janoszek

Fotolia_57875836_Subscription_XXL_400

Dla Ciebie wydrukujemy wszystko
…oprócz pieniędzy

Centrum Druku Janoszek gromadzi zawodowych poligrafów z doświadczeniem w branży liczonym już od 1996 roku. Każdy z członków naszego zespołu ukończył szkołę poligraficzną i przez lata doskonalił swoją wiedzę o technologii druku. W 2009 roku połączyliśmy siły, by stworzyć profesjonalną drukarnię w Bydgoszczy.

Stawiamy na najwyższą jakość i szybkie terminy realizacji. W naszej ofercie znajdziesz szeroki wachlarz usług – od drukowania wizytówek i ulotek, przez gadżety i upominki promocyjne aż do nieograniczonych możliwości druku wielkoformatowego. Za każdym razem służymy fachowym doradztwem i dbamy o to, byś mógł cieszyć się trwałym drukiem, dopracowanym nawet w najdrobniejszym szczególe.

Zajrzyj na zaplecze

W naszej drukarni zgromadziliśmy profesjonalny sprzęt, dzięki któremu jesteśmy gotowi podjąć niemal każde wyzwanie. Używamy między innymi:

  • dwóch maszyn produkcyjnych – Konica Minolta Bizhub PRO C6000 i Bizhub PRO C5501 (jako jedyni w Bydgoszczy!),
  • maszyny AZON QUV RAZOR (do wykonywania druku UV),
  • grawerki laserowej,
  • foliarki,
  • listwowarki.

Gwarantujemy powtarzalność koloru i najwyższą jakość druku dzięki wykorzystaniu spektrofotometra. Serwis i zaopatrzenie maszyn zapewnia nam współpraca z uznanymi producentami sprzętu – CNC Technika i Konica Minolta.

Janoszek to profesjonalizm, którą doceniają najlepsi. W 2008 roku zdobyliśmy Laur Zwycięstwa od firmy Cezex za projekt kalendarza.

Najwyższa jakość druku? Mamy to na papierze!

Zajrzyj także do naszego sklepu: www.cyfrowydruk.com.pl